Atribuită Cumpărare directă

Dotari la obiectul de investitii "Consolidare structurala si extindere centru social pentru copii abandonati com. Culciu, sat Caraseu, nr. 158, jud. Satu Mare constand in: set cadita 102 cm (5 buc), Comoda cu 4 sertare (10 buc), Cuier (4 buc), Sistem PC (3 buc), Mobilier camera de joaca (1 buc), Dulap (10 buc), Frigider (2 buc), Lada frigorifica (1 buc), Laptop (1 buc), Masa bucatarie 6 persoane (2 buc), Masa speciala calculator (2 buc), Mobila bucatarie (2 buc), Mobila camera de zi (1 buc), Mobila camera de odihna (2 buc), Mobila baie (3 buc), Monitor PC (3 buc), Noptiera (10 buc), Panou de pluta (10 buc), Pat o persoana 90x200 (7 buc), Patut (2 buc), Raft (4 buc), Scaun masa bucatarie (14 buc), Scaun de masa copii (5 buc), Scaun birou (2 buc), Tabla interactiva (1 buc), Televizor LED (2 buc), Videoproiector (1 buc), Mobila birou (1 buc), Saltea 90x200 (7 buc), Mobila sala lectura (2 buc)

Număr anunț
DA27562462
Autoritate contractantă
ASOCIATIA CASA FAMILIARA BABY (CUI 34007607)
Furnizor / câștigător
BASIC POINT SRL (CUI 28088054)
Cod CPV
39100000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
130.028 RON
Valoare atribuită
130.028 RON
Data publicării
11.03.2021 00:00
Data finalizării
13.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

130.028 RON

din 130.028 RON estimat