Atribuită Cumpărare directă

Seringa Q-Ject - Low Dead Space - Luer Slip de 1ML, cu ac 23G . Rugăm operatorul economic să livreze urgent produsul solicitat întrucît la nivelul UAT Deleni , funcționează un centru de vaccinare care a rămas fără seringi

Număr anunț
DA27527626
Autoritate contractantă
PRIMARIA COMUNEI DELENI (CUI 4541203)
Furnizor / câștigător
NOVA TECH MED S.R.L. (CUI 29805718)
Cod CPV
33140000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.200 RON
Valoare atribuită
1.200 RON
Data publicării
06.03.2021 00:00
Data finalizării
09.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.200 RON

din 1.200 RON estimat