Atribuită Cumpărare directă

Servicii de paza umana cu personal neinarmat si servicii de monitorizare si interventie rapida in perioada 01.04.2021 - 31.10.2021

Număr anunț
DA27627896
Autoritate contractantă
AGENTIA JUDETEANA PENTRU OCUPAREA FORTEI DE MUNCA MARAMURES (CUI 3627064)
Furnizor / câștigător
CORTEZ FORCE SRL (CUI 27413483)
Cod CPV
79713000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.880 RON
Valoare atribuită
17.880 RON
Data publicării
23.03.2021 00:00
Data finalizării
24.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.880 RON

din 17.880 RON estimat