Atribuită Cumpărare directă

STICK INDEX PLASTIC COLOR

Număr anunț
DA27680398
Autoritate contractantă
INALTA CURTE DE CASATIE SI JUSTITIE (CUI 4340587)
Furnizor / câștigător
UCECOM CONSULTANCY SRL (CUI 29449904)
Cod CPV
22816000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.520 RON
Valoare atribuită
2.520 RON
Data publicării
30.03.2021 00:00
Data finalizării
01.04.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.520 RON

din 2.520 RON estimat