Atribuită
Cumpărare directă
Pentru urmarirea comportarii in timp a constructiei , asa cum este reglementat de ,,Normativul privind comportarea in timp a construcţiilor - indicativ P130/1999,, si ,,STAS 2745-90 -Urmărirea tasărilor construcţiilor prin metode topografice,, sunt necesare servicii de specialitate prestate de persoane autorizate care sa intocmeasca documentatiile si sa ofere informatiile privind starea tehnica constructiei . In baza informatiilor si recomandarilor din documentatia de specialitate, beneficiarul poate intreprinde amsurile specifice pentru utilizarea in conditii de siguranta a cladirii.
- Număr anunț
- DA27678222
- Autoritate contractantă
- REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI 1590120)
- Furnizor / câștigător
- Mirea P. Gheorghe P.F.A. (CUI 28055120)
- Cod CPV
- 71621000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.000 RON
- Valoare atribuită
- 2.000 RON
- Data publicării
- 30.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 01.04.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.