Atribuită
Cumpărare directă
tonere :CARTUS TONER COMPATIBUL Q2612A FX-10 -20 buc, CARTUS TONER ORIGINAL PENTRU RICOH AFICIO MP C305, CAPACITATE 4000 PAGINI , - 1 buc, CARTUS TONER ORIGINAL PENTRU RICOH AFICIO MP C305, CAPACITATE 11000 PAGINI -3 buc, Cartus Toner Ricoh Aficio 1015, 1018 , 1113 Black -2 buc, CARTUS RICOH AFICIO SP3400/SP3410/SP3500/SP3510/SP3600/SP3610 NEGRU COMPATIBIL PREMIUM -1 buc, UNITATE DE IMAGINE - DRUM UNIT BROTHEr - 1 buc, CARTUS TONER ORIGINAL PENTRU RICOH AFICIO MP C305, CAPACITATE 4000 -3 buc, UNITATE DE IMAGINE COMPATIBILA DN2000 PENTRU BROTHER HL-2030, 2035, 2040, 2070, FAX-2920- buc
- Număr anunț
- DA27668701
- Autoritate contractantă
- Casa de Asigurari de Sanatate Bistrita-Nasaud (CUI 11320078)
- Furnizor / câștigător
- SERVICE CENTER BISTRITA SRL (CUI 28124084)
- Cod CPV
- 30125110-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.376 RON
- Valoare atribuită
- 2.376 RON
- Data publicării
- 29.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 30.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.