Atribuită
Cumpărare directă
Etansare mecanica echivalenta tip MGH951277-0240/CT1, N1TF pentru pompa Wilo IL 65/170-11/2 - 1 buc la pretul de 396 Lei/buc + TVA Pentru pompa Wilo IPL 65/120-2.2/2 - Etansare mecanica echivalenta tip MH7517-0170N/CT1, TTK - pentru pompa Wilo IPL 65/120-2.2/2 -1 buc la pretul de 390 Lei/buc + TVA ; Etansare mecanica tip AP711557-0200N/h2,TTK/F - Pentru pompa Foras SD 400/3T - varianta 2 : - 1 buc la pretul de 352 Lei/buc +TVA -cf. referat 4122/12.03.2021- Lucrari Edilitare pentru Fantani si Cismele si oferta trasmisa de Hidrosud cu nr. 4023/11.03.2021
- Număr anunț
- DA27573889
- Autoritate contractantă
- SC GOSPODARIRE URBANA SRL (CUI 27413181)
- Furnizor / câștigător
- HIDROSUD SRL (CUI 24884931)
- Cod CPV
- 42124000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.138 RON
- Valoare atribuită
- 1.138 RON
- Data publicării
- 15.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 15.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.