Atribuită Cumpărare directă

Pompa WATER TECHNOLOGIES WCM 3/300-3T -2 buc la pretul de 1866.22 lei/buc -cf. referat 4122/12.03.2021 - Lucrari Edilitare pentru Fantani si Cismele si oferta trasmisa de Hidrosud cu nr. 4023/11.03.2021

Număr anunț
DA27575863
Autoritate contractantă
SC GOSPODARIRE URBANA SRL (CUI 27413181)
Furnizor / câștigător
HIDROSUD SRL (CUI 24884931)
Cod CPV
42122000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.732 RON
Valoare atribuită
3.732 RON
Data publicării
15.03.2021 00:00
Data finalizării
15.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.732 RON

din 3.732 RON estimat