Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII LIVRARE BUTELII GALBENE TIP ARAGAZ

Număr anunț
DA34442580
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "SF ANDREI" MANGALIA (CUI 24873363)
Cod CPV
44612000-3 · Butelii de gaz lichefiat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.001 RON
Valoare atribuită
13.787.399 RON
Data publicării
06.11.2023 11:23
Data finalizării
07.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.787.399 RON

din 2.001 RON estimat