Atribuită
Cumpărare directă
-Dosar de carton plic A4 230g/mp alb standard - 100 buc - 0,50 lei/buc, -Dosar de carton cu sina A4 230g/mp alb standard - 50 buc - 0,50 lei/buc, -Dosar de plastic A4 cu sina si 2 perforatii Noki - 25 buc - 0,65 lei/buc, -Plic B4 cu burduf de 50 mm 250x353mm sil 12g Kraft - 100 buc - 1,08 lei/buc, -Agrafe metal 33mm 100 buc/cut Memoris pretious/Evo office/B4U - 10 cut - 1,50 lei/cut, -Capse 24/6 25 coli 1000 buc/cut Leitz - 10 cut - 4,23 lei/cut, -Pix fara mecanism Pensan Triball 1mm - 30 buc - 1,26 lei/buc, -Fluid corector 20ml Noki - 3 buc - 3,25 lei/buc, -Banda adeziva 19x33m - 6 buc - 2,49 lei/buc, -Hartie copiator A4 80g/mp 500 coli/top BLC - 20 top - 14,50 lei/top, -Lipici solid 40g Faber Castell - 4 buc - 11,29 lei/buc, -Capsator 24/6 25 coli STD C-10 Noki - 3 buc - 17,50 lei/buc, -Elastice 50/60/70mm 100 buc/set Scavia - 3 set - 3,63 lei/set, -Etichete autoadezive albe colturi drepte 14/A4 105x42,4mm 100 coli/top A-Series - 1 top - 35,05lei/top, -DVD-R Maxell 4,7GB 16x120min - 100 buc - 1,50 lei/buc.
- Număr anunț
- DA27593047
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC ,,CONSTANTIN BRATESCU,, (CUI 4515719)
- Furnizor / câștigător
- IMP EXPERT BUSINESS SRL (CUI 30024753)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 903 RON
- Valoare atribuită
- 903 RON
- Data publicării
- 17.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 17.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.