Atribuită
Cumpărare directă
Unitate de imagine Konica Minolta Bizhub C258 - 2 buc - 1091,40 lei/buc -Toner Lexmark B280HA0 negru B2865 DW - 6 buc - 122,40 lei/buc, -Cip resetabil Brother DCP-J4110DW - 1 buc - 61,20 lei/buc, -Toner Lexmark X264A negru - 2 buc - 45,30 lei/buc, -Toner Lexmark MX 410 negru - 2 buc - 102 lei/buc -Unitate de imagine Lexmark MX 410 - 1 buc - 137,19 lei/buc, -Unitate de imagine Lexmark MS 610 - 1 buc - 137,19 lei/buc, -Unitate de imagine Brother TN3171 DR3100 - 1 buc - 156,06 lei/buc, -Toner Lexmark MB2442 -2 buc - 698,70 lei/buc, -Unitate de imagine Lexmark MB 2442 - 3 buc - 160.65 lei/buc, -Toner Konica Minolta TN-328K AAV8150 black original, 28k pagini - 4 buc - 114,45 lei/buc.
- Număr anunț
- DA27660905
- Autoritate contractantă
- Unitatea Militara 01227 Constanta (CUI 4300655)
- Furnizor / câștigător
- IMP EXPERT BUSINESS SRL (CUI 30024753)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.041 RON
- Valoare atribuită
- 6.041 RON
- Data publicării
- 26.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 29.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.