Ofertă acceptată Cumpărare directă

Evaluare a riscurilor pentru securitatea si sanatatea angajatilor si intocmirea plan de prevenire

Număr anunț
DA34439085
Autoritate contractantă
SNGN ROMGAZ SA-FILIALA DE INMAGAZINARE GAZE NATURALE DEPOGAZ PLOIESTI SRL (CUI 34915261)
Cod CPV
71317000-3 · Servicii de consultanta in protectia contra riscurilor si in controlul riscurilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
20.843.068 RON
Data publicării
06.11.2023 11:23
Data finalizării
07.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.843.068 RON