Atribuită
Cumpărare directă
Pachet cartuse toner, pentru imprimante, compus din: 106R01413-c cartus toner negru compatibil Xerox - 20.000 pag. (HTX 5222) - 1 buc x 86 lei fara tva/ buc = 86 lei fara tva; CF214X-c (14X) cartus toner negru compatibil HP - 17.500 pag. (RTH CF214X) - 1 buc x 110 lei fara tva/ buc = 110 lei fara tva; HP CF254A kit mentenanta 220V original - 200.000 pag. - 1 buc x 1150 lei fara tva/ buc = 1150 lei fara tva; 64016HE-c cartus toner negru compatibil Lexmark - 21.000 pag. (RTL T640) - 9 buc x 170 lei fara tva/ buc = 1530 lei fara tva
- Număr anunț
- DA27542566
- Autoritate contractantă
- Directia Generala Regionala a Finantelor Publice Iasi (CUI 4540186)
- Furnizor / câștigător
- IAŞI IT SRL (CUI 30767707)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.876 RON
- Valoare atribuită
- 2.876 RON
- Data publicării
- 09.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 11.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.