Atribuită
Cumpărare directă
ACORDUL PACIENTULUI INFORMAT PENTRU ATI,FOI TERAPIE INTENSIVA A3,BON CERERE TRANSFUZII,FOI TEMPERATURA PACIENT,FISA CONSULTATII MEDICALE,FISA ISTORIC PRODUSE SANGVINE SI MONITOPRIZAREA PACIENTULUI TRANSFUZAT,RETETE SIMPLE,REGISTRU TRATAMENT SI REGISTRU CONSULTATII(40 buc reg tratament+40 buc reg.consultatii),FOI EVOLUTIE,FISA DE INTRODUCERE A ANTIBIOTICULUI IN TERAPIE,FOI SPITALIZARE DE ZI COMPLETA,CONDICA PREZENTA 1/2 A4 COPERTA CARTON DUPLEX 100 FILE,FOAIE DE OBSERVATIE CLINICA GENERALA COMPLETA.
- Număr anunț
- DA27517342
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Judetean de Urgenta"Sfantul Apostol Andrei (CUI 3126853)
- Furnizor / câștigător
- OPANIS 2006 SRL (CUI 18589287)
- Cod CPV
- 22000000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.326 RON
- Valoare atribuită
- 12.326 RON
- Data publicării
- 04.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 05.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.