Atribuită Cumpărare directă

FURNIZARE DROJDIE PROASPĂTĂ ÎN PERIOADA 10.01-30.04.2024

Număr anunț
DA34809683
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - U.M. 02192 (CUI 4515484)
Furnizor / câștigător
STEDYAN COM SRL (CUI 15779023)
Cod CPV
15898000-9 · Drojdie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.606 RON
Data publicării
10.01.2024 13:45
Data finalizării
10.01.2024 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.606 RON