Atribuită Cumpărare directă

Pachetul contine: 20 buc Salopeta de lucru din doua piese. Jacheta cu nasturi si buzunare exterioare, cu clapeta; Pantaloni standard, inchidere cu nasture; Tesatura: 100% bumbac sanforizat; Greutate: 260-270 g/mp; Culoare: bleumarin.

Număr anunț
DA27659101
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC "SAVA BRANCOVICI (CUI 3519070)
Furnizor / câștigător
MKT CREATIVE EVENTS SRL (CUI 26643751)
Cod CPV
18143000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.577 RON
Valoare atribuită
1.577 RON
Data publicării
26.03.2021 00:00
Data finalizării
29.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.577 RON

din 1.577 RON estimat