Atribuită Cumpărare directă

TEVI 50*50*3 = 156m si TEVI 30*20*2 = 120m , produsele sunt necesare pt intretinerea si confectionarea mobilierului urban de pe domeniul public al Mun Deva

Număr anunț
DA27670785
Autoritate contractantă
Serviciul Public de Intretinere si Gospodarire Municipala Deva (CUI 14024964)
Furnizor / câștigător
VIDI PROD SERV SRL (CUI 5184214)
Cod CPV
44163100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.283 RON
Valoare atribuită
3.283 RON
Data publicării
29.03.2021 00:00
Data finalizării
30.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.283 RON

din 3.283 RON estimat