Atribuită Cumpărare directă

Servicii de informare și publicitate în cadrul proiectului „Reabilitare termică, extindere și construire teren sport la Școala Gimnazială Nicolae Bălcescu, comuna Nicolae Bălcescu, județul Vâlcea”, SMIS 124787, finanțat prin Programul Operaţional Regional 2014-2020, Axa prioritară 10, Prioritate de investiții 10.1, Obiectiv Specific 10.1 Creșterea gradului de participare la nivelul educaţiei timpurii şi învăţământului obligatoriu, în special pentru copii cu risc crescut de părăsire timpurie a sistemului, apel dedicat învăţământului obligatoriu, în conformitate cu prevederile Manualului de Identitate Vizuala pentru Programul Operational Regional 2014-2020, ale Ghidului Solicitantului și ale Contractului de Finanțare nr. 6647/16.02.2021, inclusiv prevederile anexelor la acestea, în perioadele convenite şi în conformitate cu obligaţiile asumate prin prezentul contract, in scopul informarii publice, asigurarii vizibilitatii proiectului, finantatorului si Programului Operational Regional 2014-2020: - Anunt/comunicat de presa privind începerea proiectului 1 buc. - Anunt/comunicat de presa la finalizarea proiectului 1 buc. - Realizarea de panouri de informare - unul temporar pe durata investitiei si o placa permanenta la finalizarea investitiei - Realizarea de etichete autocolante pentru echipamentele achizitionate prin proiect 245 buc.

Număr anunț
DA27640096
Autoritate contractantă
Comuna Nicolae Balcescu (CUI 2540627)
Furnizor / câștigător
SC PUBLIKAT UP S.R.L. (CUI 30467793)
Cod CPV
79341000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.000 RON
Valoare atribuită
13.000 RON
Data publicării
24.03.2021 00:00
Data finalizării
24.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.000 RON

din 13.000 RON estimat