Atribuită
Cumpărare directă
MALAI KG 10 4.33 , CASCAVAL KG 5 37.58, PIEPT PUI DEZOSAT KG 20 22.65 FAINA KG 6 3.08 , RAHAT VRAC KG 3 3.9 , COMPOT PIERSICI BUC 18 5.6, MAZARE BONDUELE CONSERVA BUC 20 7.5 , FASOLE BO 20 5.5, ULEI UNISOL BUC 18 6.55, ZAHAR KG 20 3.2 , BISCUITI LA CEAI KG 7.6 7.53, TURTA DULCE KG 6 19.28, BRANZA TELEMEA VID KG 4 26.6 , CACAO BUC 10 5.11 , DULCEATA FRUCTE BUC 10 7.15 , OREZ BUC 6 5 , MIERE KG 2 28, ROSII DECOJITE BUC 20 2.73, SPAGHETE BUC 20 3.28 , SPANAC CONG KG 6 7.8, CEREALE 250G CHEERIOS BUC 32 7.5
- Număr anunț
- DA27625443
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT SFANTA MARINA (CUI 29459797)
- Furnizor / câștigător
- ROCADA OFFICE GRUP SRL (CUI 30041487)
- Cod CPV
- 15800000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.152 RON
- Valoare atribuită
- 2.152 RON
- Data publicării
- 22.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 23.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.