Atribuită
Cumpărare directă
1 CEAPA KG 20 2.34 46.80 4.21 2 MORCOVI KG 12 2.5 30.00 2.70 3 TELINA KG 5 4.5 22.50 2.03 4 ARDEI KG 5 14 70.00 6.30 5 CARTOFI KG 36 3.5 126.00 11.34 6 VERDEATA KG 1 14 14.00 1.26 7 LAMAI KG 2 7.5 15.00 1.35 8 CONOPIDA CONGELATA KG 10 9.5 95.00 8.55 9 ZAHAR KG 5 3.2 16.00 1.44 10 CEREALE CU MIERE 250GR BUC 16 7.5 120.00 10.80 11 GRIS BUC 2 2.38 4.76 0.43 12 OUA BUC 210 0.56 117.60 10.58 13 MACAROANE BUC 8 3.2 25.60 2.30 14 SALAM BISCUITI BUC 120 1.75 210.00 18.90 15 PATEU PORC BUC 21 2.29 48.09 4.33 16 MALAI KG 2 4.33 8.66 0.78 17 ROSII KG 6 7.5 45.00 4.05 18 AMESTEC LEGUME MEXICO KG 15 8.5 127.50 11.48 19 USTUROI KG 0.3 13 3.90 0.35 20 BULION BUC 6 5.06 30.36 2.73 21 ZARZAVAT CIORBA BUC 6 5.5 33.00 2.97 22 ROSII IN BULION BUC 12 4.7 56.40 5.08
- Număr anunț
- DA27676059
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA "VIRGIL CALOTESCU" BASCOV (CUI 29446290)
- Furnizor / câștigător
- ROCADA OFFICE GRUP SRL (CUI 30041487)
- Cod CPV
- 15800000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.266 RON
- Valoare atribuită
- 1.266 RON
- Data publicării
- 30.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 31.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.