Atribuită Cumpărare directă

1 BANANE KG 100 6.5 650.00 58.50 2 MERE KG 45 4.5 202.50 18.23 3 MANDARINE KG 15 5.95 89.25 8.03 4 CLEMENTINE KG 47 6.07 285.29 25.68

Număr anunț
DA27676085
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "VIRGIL CALOTESCU" BASCOV (CUI 29446290)
Furnizor / câștigător
ROCADA OFFICE GRUP SRL (CUI 30041487)
Cod CPV
15800000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.227 RON
Valoare atribuită
1.227 RON
Data publicării
30.03.2021 00:00
Data finalizării
31.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.227 RON

din 1.227 RON estimat