Atribuită Cumpărare directă

SERVICII DE GAZDUIRE, MENTENANTA, ACTUALIZARE, SUPORT TEHNIC SI INTRETINERE A PAGINII WEB, ADMINISTRARE CONTURI DE E-MAIL, PE BAZA DE ABONAMENT LUNAR

Număr anunț
DA27677609
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Sannicolau Mare (CUI 4483765)
Furnizor / câștigător
BLUE SOFT SRL (CUI 15555514)
Cod CPV
72266000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.150 RON
Valoare atribuită
3.150 RON
Data publicării
30.03.2021 00:00
Data finalizării
31.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.150 RON

din 3.150 RON estimat