Atribuită Cumpărare directă

Gazduire, administrare, service si actualizare pagina web, administrare conturi de e-mail pentru 43 adrese, pe baza de abonament lunar, in maxim 24 ore de la predarea datelor de catre autoritatea contractanta luna Aprilie 2021

Număr anunț
DA27669019
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA JUDETEANA TIMIS (CUI 11292024)
Furnizor / câștigător
BLUE SOFT SRL (CUI 15555514)
Cod CPV
72415000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.000 RON
Valoare atribuită
1.000 RON
Data publicării
29.03.2021 00:00
Data finalizării
30.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.000 RON

din 1.000 RON estimat