Atribuită Cumpărare directă

Eppendorf 0,2 ml PCR tubes, colourless, per 1,000 pcs. - 1 PAC. BRAND pipette 2 mL withdraw volume, (including bulb), graduated, drop quantity 22-26 , per mL - 6 PAC

Număr anunț
DA27634481
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "VICTOR BABES" TIMISOARA (CUI 4269215)
Furnizor / câștigător
REDOX LIFE-TECH SRL (CUI 30913330)
Cod CPV
33192500-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.425 RON
Valoare atribuită
1.425 RON
Data publicării
23.03.2021 00:00
Data finalizării
24.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.425 RON

din 1.425 RON estimat