Atribuită
Cumpărare directă
detergent de vase 1l 1*5.20, hartie igienica 125ml 48*2.46, galeata cu storcator si mop cu coada 5*15.12, mop cu coada 8*5.46, pronto spray 6*9.57, saci 120l 12*4.08, saci 35l 35*2.35, sapun lichid 250ml 2*5.04, sapun lichid 1l 113*7.20, saun wc cu suport, 34*3.61, solutie geam 17*7.13, solutie piatra si rugina 500ml 10*6.68, multi cleaner 10*13.70, sol parchet 10*9.30, matura si faras ergonomic 3*13.65, solutie pardoseli 28*5.92, saci 60l 15*3.07, cif crema 6*4.83, domestos 20*5.46
- Număr anunț
- DA27562987
- Autoritate contractantă
- Compania de Utilitati Publice S.A. Focsani (CUI 1443170)
- Furnizor / câștigător
- TIXYROM DISTRIBUTION SRL (CUI 30882900)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.239 RON
- Valoare atribuită
- 2.239 RON
- Data publicării
- 12.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 15.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.