Atribuită Cumpărare directă

INGRASAMINTE COMPLEXE TIP 20:20:0+8%S PROVENIENTA GRECIA

Număr anunț
DA27518192
Autoritate contractantă
STATIUNEA DE CERCETARE DEZVOLTARE PENTRU PAJISTI VASLUI (CUI 14954266)
Furnizor / câștigător
PLANTAGRO-COM SRL (CUI 14221761)
Cod CPV
24420000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.771 RON
Valoare atribuită
1.771 RON
Data publicării
04.03.2021 00:00
Data finalizării
05.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.771 RON

din 1.771 RON estimat