Atribuită Cumpărare directă

Cablu incendiu - 915 m - 5850 lei, Contactor Modular 24 VACC - 7 buc -2100 lei, Sursa Alimentare 24 VACC - 7 buc - 4900 LEI, Manopera montaj - 7 buc - 6282.01 lei, Reprogramare centrala - 1 buc - 4000 le i.

Număr anunț
DA27527078
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE "DR. GH. PREDA" SIBIU (CUI 4240871)
Furnizor / câștigător
DANIMAR TECHNOLOGY SRL (CUI 27228885)
Cod CPV
51700000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
23.132 RON
Valoare atribuită
23.132 RON
Data publicării
05.03.2021 00:00
Data finalizării
09.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.132 RON

din 23.132 RON estimat