Atribuită Cumpărare directă

Servicii de dezinfectie si de dezinsectie (Rev.2) DESCRIERE: Se tarifeaza in functie de metoda de aplicare iar calculul cantitatiilor se face astfel: - pentru metoda prin nebulizare, se tarifeaza la metru cub iar cantitatea rezulta din suprafata x inaltimea incaperii/imobilului. Pretul pentru dezinfectie va fi invers proportional cu cantitatea achizitionata si cu frecventa operatiunilor. Dezinfectia este procesul prin care sunt distruse cele mai multe, sau toate microorganismele patogene (în proporţie de 99,99%) cu excepţia sporilor bacterieni, de pe obiectele din mediul inert. Dezinfectantele utilizate de societatea noastra sunt inregistrate in Registrul National al Produselor Biocide (TP2) - Dezinfectante pentru spatii private si zone de sanatate publica si alte produse biocide: -Chemgene HLD4H (Clorură de didecildimetilamoniu (DDAC)) - Aviz Nr. 3921BIO/02/12.24; -Innocid Suprafete SD-ic 42 (Diamina) - Aviz Nr. 3237BIO/02/12.24; -Hipoclorit de sodiu (5,25 %) - Aviz 1194BIO/02/12.19, Prelungire 1194BIO/02/12.21; -Huwa-San TR-50 (Peroxid de hidrogen 6%) - Aviz Nr. 3650BIO/02/07.20; -Virkon Rely+On (Peroximonosulfatul de potasiu 1%) - Aviz Nr. 4277BIO/02/12.24. Unele dintre acestea detin inclusiv indicatie de utilizare in unitati sanitare. Domeniu de activitate: bactericid, levuricid, fungicid, microbactericid, sporicid si virulicid, inclusiv coronavirusul SARS-CoV-2 (SR EN 14476). RUAL SERVICES SRL operator economic inregistrat in SEAP, CUI RO31102922. RUAL SERVICES este o so

Număr anunț
DA27598287
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR 1 MICESTI (CUI 29405185)
Furnizor / câștigător
RUAL SERVICES S.R.L. (CUI 31102922)
Cod CPV
90921000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.790 RON
Valoare atribuită
2.790 RON
Data publicării
17.03.2021 00:00
Data finalizării
17.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.790 RON

din 2.790 RON estimat