Atribuită Cumpărare directă

Servicii de dezinfectie prin nebulizare pentru Comuna Modelu Judetul Calarasi, pentru o suprafata de 1200 mp. Se tarifeaza in functie de metoda de aplicare iar calculul cantitatiilor se face astfel: - pentru metoda prin nebulizare, se tarifeaza la metru cub iar cantitatea rezulta din suprafata x inaltimea incaperii/imobilului. Pretul pentru dezinfectie va fi invers proportional cu cantitatea achizitionata si cu frecventa operatiunilor. Dezinfectia este procesul prin care sunt distruse cele mai multe, sau toate microorganismele patogene (în proporţie de 99,99%) cu excepţia sporilor bacterieni, de pe obiectele din mediul inert. Dezinfectantele utilizate de societatea noastra sunt inregistrate in Registrul National al Produselor Biocide (TP2) - Dezinfectante pentru spatii private si zone de sanatate publica si alte produse biocide: -Chemgene HLD4H (Clorură de didecildimetilamoniu (DDAC)) - Aviz Nr. 3921BIO/02/12.24; -Innocid Suprafete SD-ic 42 (Diamina) - Aviz Nr. 3237BIO/02/12.24; -Hipoclorit de sodiu (5,25 %) - Aviz 1194BIO/02/12.19, Prelungire 1194BIO/02/12.21; -Huwa-San TR-50 (Peroxid de hidrogen 6%) - Aviz Nr. 3650BIO/02/07.20; -Virkon Rely+On (Peroximonosulfatul de potasiu 1%) - Aviz Nr. 4277BIO/02/12.24. Unele dintre acestea detin inclusiv indicatie de utilizare in unitati sanitare. Domeniu de activitate: bactericid, levuricid, fungicid, microbactericid, sporicid si virulicid, inclusiv coronavirusul SARS-CoV-2 (SR EN 14476).

Număr anunț
DA27530158
Autoritate contractantă
COMUNA MODELU (CUI 3966354)
Furnizor / câștigător
RUAL SERVICES S.R.L. (CUI 31102922)
Cod CPV
90921000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
600 RON
Valoare atribuită
600 RON
Data publicării
08.03.2021 00:00
Data finalizării
08.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

600 RON

din 600 RON estimat