Atribuită
Cumpărare directă
Pachet scule si accesorii 9 buc compus din: 1 buc - EPT TRUSA TUBULARE 216 PIESE 1 buc - RO 70124X CLESTE SUEDEZ S45 2" L20" 1 buc - RO 70122X CLESTE SUEDEZ S45 D=1" L=12" 1 buc - RO 70522 CLESTE PAPAGAL D=1.1/4"L=10" 1 buc - RO 70121X CLESTE SUEDEZ S45 D=MAX1/2 L10 4 buc - LP VAR-LR6 BATERIE ALCALINA 4+2 BUC
- Număr anunț
- DA27653322
- Autoritate contractantă
- APA CANAL SIBIU SA (CUI 2684940)
- Furnizor / câștigător
- SMART TOOLS SIB SRL (CUI 18454212)
- Cod CPV
- 44510000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.170 RON
- Valoare atribuită
- 1.170 RON
- Data publicării
- 25.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 26.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.