Atribuită Cumpărare directă

IG VENA IMUNOGLOBULINAUMANA NORMALA 5g/100ml Expira: 31.07.2021 Forma farmaceutica SOL. PERF. Cod ATC J06BA02 Concentratia 5g/100ml Actiune terapeutica IMUNOGLOBULINE IMUNOGLOBULINA UMANA NORMALA Prescriptie PR Ambalaj Cutie cu 1 flac. din sticla incolora x 100 ml sol. perf. + 1 set administrare Volum ambalaj 100ml

Număr anunț
DA27505519
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4222239)
Furnizor / câștigător
COMPANIA NATIONALA UNIFARM SA (CUI 11653560)
Cod CPV
33621400-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
37.369 RON
Valoare atribuită
37.369 RON
Data publicării
03.03.2021 00:00
Data finalizării
03.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37.369 RON

din 37.369 RON estimat