Atribuită Cumpărare directă

PPD Tuberculin Mammalian 5 UT/0.1 ml; cutie x 10 flacoane x 1 ml sol inj (1ml contine 10 doze)

Număr anunț
DA27570140
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Pneumoftiziologie Victor Babes Craiova (CUI 4417060)
Furnizor / câștigător
COMPANIA NATIONALA UNIFARM SA (CUI 11653560)
Cod CPV
33694000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.930 RON
Valoare atribuită
6.930 RON
Data publicării
12.03.2021 00:00
Data finalizării
15.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.930 RON

din 6.930 RON estimat