Atribuită
Cumpărare directă
Se achizitioneaza servicii de asiguare pentru imobilul cu destinatie de Scoala generala cu clasele I-VII, din localitatea Vintileanca, Comuna Sahateni, Judetul Buzau., cf referatului de necesitate nr. 3850/19.03.2021. Perioada de asigurare 12 luni: de la 24.03.2021 pana la 23.03.2022.
- Număr anunț
- DA27611531
- Autoritate contractantă
- COMUNA SAHATENI (CUI 4055726)
- Furnizor / câștigător
- DAW MANAGEMENT - BROKER DE ASIGURARI (CUI 26595999)
- Cod CPV
- 66518200-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.234 RON
- Valoare atribuită
- 4.234 RON
- Data publicării
- 19.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 19.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.