Atribuită
Cumpărare directă
BOAP05-Apa plata, 0.5L, Borsec sticla* 480.00 BOAC15-Apa carbogazoasa, 1.5L, Borsec sticla*30.00 BOAP2-Apa plata, 2L, Borsec sticla* 126.00 BOAM05-Apa minerala, 0.5L, Borsec sticla*60.00 ZU1518-Lapte semidegresat, 1.5% grasime, 1.8L, Zuzu bidon* 10.00 ZH200M-Zahar cristal, 200 plicuri x 5g/cutie, Margaritar cutie * 4.00 LV04202-Cafea prajita boabe, 1kg, Lavazza Super Crema pachet * 4.00 LVZCCDECA500-Cafea prajita boabe, decofeinizata, 500g, Lavazza Caffe Decaffeinato pachet* 4.00
- Număr anunț
- DA27678775
- Autoritate contractantă
- Federatia Romana de Handbal (CUI 4266359)
- Furnizor / câștigător
- MARKETING CONCEPT SRL (CUI 30912165)
- Cod CPV
- 15800000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.430 RON
- Valoare atribuită
- 2.430 RON
- Data publicării
- 30.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 31.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.