Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de evaluare constructii si terenuri aflate in administrarea Colegiului National MIhail Koga

Număr anunț
DA34439103
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL MIHAIL KOGALNICEANU (CUI 3126926)
Cod CPV
79419000-4 · Servicii de consultanta in domeniul evaluarii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
22.044.350 RON
Data publicării
06.11.2023 11:23
Data finalizării
07.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.044.350 RON