Atribuită Cumpărare directă

Sisteme centralizate de semnalizare, alarmare si alertare in caz de incendiu ce necesita activitati de intretinere tehnica (verificarea, intretinerea si reparatia sistemelor , instalatiilor, aparatelor si dispozitivelor de semnalizare, alarmare si alertare in caz de incendiu) la imobile administrate de SAIFI. Cerintele detaliate ale achizitiei se vor transmite prin e-mail. Contractul se va incheia pe o perioada de 12 luni.

Număr anunț
DA27597620
Autoritate contractantă
Regia Autonoma Administratia Patrimoniului Protocolului de Stat Bucuresti (CUI 2351555)
Furnizor / câștigător
RASSCO SECURITATE SA (CUI 11816587)
Cod CPV
75251110-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.660 RON
Valoare atribuită
15.660 RON
Data publicării
17.03.2021 00:00
Data finalizării
25.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.660 RON

din 15.660 RON estimat