Ofertă acceptată Cumpărare directă

MELOXICAM 15 mg/1,5 ml SOL INJ. X 5 FIOLE + HYDROCORTISONE SUCCINAT SODIC EIPICO

Număr anunț
DA34442021
Autoritate contractantă
SPITALUL DE RECUPERARE BRADET (CUI 4543972)
Cod CPV
33632100-0 · Antiinflamatoare si antireumatismale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
3.024.756 RON
Data publicării
06.11.2023 11:23
Data finalizării
07.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.024.756 RON