Atribuită
Cumpărare directă
CONFORM DESCRIERE PRODUS FURNIZOR. SE ACHIZITIONEAZA IN BAZA OFERTEI FARA NR. DIN DATA DE 04.03.2021. SEPARAT DE PRODUS FURNIZORUL VA ASIGURA GRATUIT, PENTRU UTILIZARE, CENTRIFUGA COMPATIBILA CU ACEST KIT. MENTIUNE: PENTRU ACHIZITIE, INITIAL A FOST PUBLICAT ANUNTUL PUBLICITAR NR. ADV1199039 DIN 24.02.2021 - IN BAZA ACESTUI ANUNT NU AU FOST PRIMITE OFERTE.
- Număr anunț
- DA27530287
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - U.M 02460 (CUI 4406096)
- Furnizor / câștigător
- RUBICON PHARMACEUTICALS SRL (CUI 30099764)
- Cod CPV
- 33141620-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.500 RON
- Valoare atribuită
- 12.500 RON
- Data publicării
- 08.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 08.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.