Atribuită
Cumpărare directă
Cerintele contractului : a) sa ofere experienta sa pentru a crea o mai buna comunicare/ imagine a beneficiarului în relatia cu institutiile de învatamânt superior de profil din tara si din strainatate, cu alte institutii partenere, cu publicul si cu mass-media. b) sa ofere servicii de comunicare si consultanta pentru evenimentele si activitatile ce se deruleaza: implementarea unui concept/proiect pentru evenimente speciale ; realizarea unui concept film de prezentare; implementarea de campanii sociale si realizarea de proiecte in parteneriat. c) sa depuna toate di1igentele în vederea atingerii obiectivelor contractului; d) sa respecte confidentialitatea lucrarilor care fac obiectul contractului;
- Număr anunț
- DA27677963
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina si Farmacie "Carol Davila (CUI 4192910)
- Furnizor / câștigător
- SC CLEAR PR SRL (CUI 29164419)
- Cod CPV
- 79416000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.100 RON
- Valoare atribuită
- 5.100 RON
- Data publicării
- 30.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 31.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.