Atribuită Cumpărare directă

REPARATII INSTALATII TERMICE

Număr anunț
DA27609041
Autoritate contractantă
Directia Generala Regionala a Finantelor Publice Iasi (CUI 4540186)
Furnizor / câștigător
INSTAL POINT SRL (CUI 31122555)
Cod CPV
45232460-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.933 RON
Valoare atribuită
5.933 RON
Data publicării
19.03.2021 00:00
Data finalizării
23.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.933 RON

din 5.933 RON estimat