Atribuită Cumpărare directă

Tine loc de comanda ferma

Număr anunț
DA27669407
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL MEDIAS (CUI 4751469)
Furnizor / câștigător
ACVAROM INTERNATIONAL SRL (CUI 28911176)
Cod CPV
33140000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.559 RON
Valoare atribuită
3.559 RON
Data publicării
29.03.2021 00:00
Data finalizării
30.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.559 RON

din 3.559 RON estimat