Atribuită Cumpărare directă

Brit Care All Breed Somon si Cartofi, 12 kg

Număr anunț
DA27630268
Autoritate contractantă
Unitatea Speciala de Interventie în Situatii de Urgenta U.M. NR. 0629 (CUI 27681036)
Furnizor / câștigător
YOUR STUFF SRL (CUI 28141905)
Cod CPV
15713000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.834 RON
Valoare atribuită
1.834 RON
Data publicării
23.03.2021 00:00
Data finalizării
25.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.834 RON

din 1.834 RON estimat