Atribuită
Cumpărare directă
Pachet articole sanitare: - Baterie lavoar cu pipă medie și senzor - 3 buc, cu următoarele caracteristici generale: Tip baterie - Chiuvetă baie Tip comandă - Monocomandă Stil - Cu senzor Tip pipă - Pivotantă Material - Alamă Finisaj - Cromat Culoare - Cromat - Dispenser prosoape hârtie - 3 buc , cu următoarele caracteristici generale: Destinat pentru - Prosop hârtie Utilizare - Manual Tip montare - Pe perete Material - Plastic Caracteristici cheie - Rezistent la zgârieturi Baterii necesare - Nu necesită Culoare - Alb Dimensiuni: Lungime 203 mm, Lățime 337 mm, Înălțime 372 mm, Greutate 3 Kg - Dispenser cu senzor pentru săpun spumă - 3 buc,cu următoarele caracteristici generale: Destinat pentru - Săpun spumă cu senzor Tip montare - Pe perete Capacitate - 1000 ml Material - Plastic Caracteristici cheie - Sistem antifurt Baterii necesare - 4 X C/LR14 Culoare - Alb Dimensiuni: Lungime 150 mm, Lățime 120 mm, Înălțime 250 mm, Greutate 0.8 Kg - Dispenser hârtie igienică - 3 buc, cu următoarele caracteristici generale: Destinat pentru - Hârtie igienică Utilizare - Manual Tip montare - pe perete Material - ABS Culoare - Alb Dimensiuni: Lungime 12.8 cm, Lățime 15.9 cm, Înălțime 27.1 cm
- Număr anunț
- DA27557324
- Autoritate contractantă
- JUDETUL VALCEA (CUI 2540929)
- Furnizor / câștigător
- OBIECTE SANITARE SRL (CUI 12259956)
- Cod CPV
- 44411000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.278 RON
- Valoare atribuită
- 3.278 RON
- Data publicării
- 11.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 15.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.