Atribuită Cumpărare directă

SACI TRANSPORT CADAVRE, cel mai mic pret de pe SICAP SACI TRANSPORT CADAVRE, DIN POLIPROPILENA, CU FERMOAR DE INCHIDERE LA MIJLOC SI MANERE PENTRU TRANSPORT CADAVRU, doua straturi (unul din polipropilena in interior, si altul la exterior UN STRAT FOLIE REZISTENTA SI IMPERMEABIALA, 250 gr/mp) manere de prindere bine intarite, deschidere cu fermoar rezistent pe 3 laturi ale sacului GREUTATEA REZISTENTA 180 KG dimensiuni 230/80 cm LA INTERIOR FOLIE IMPERMEABILA manusi - o pereche ambalati individual husa pentru ambalare1

Număr anunț
DA27659138
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA ZALAU (CUI 4291719)
Furnizor / câștigător
OVAVINCI S.R.L. (CUI 31886668)
Cod CPV
33973000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.900 RON
Valoare atribuită
2.900 RON
Data publicării
26.03.2021 00:00
Data finalizării
29.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.900 RON

din 2.900 RON estimat