Atribuită Cumpărare directă

SACI TRANSPORT CADAVRE, cel mai mic pret de pe SICAP SACI TRANSPORT CADAVRE, DIN POLIPROPILENA, CU FERMOAR DE INCHIDERE LA MIJLOC SI MANERE PENTRU TRANSPORT CADAVRU, doua straturi (unul din polipropilena in interior, si altul la exterior UN STRAT FOLIE REZISTENTA SI IMPERMEABIALA, 250 gr/mp) manere de prindere bine intarite, deschidere cu fermoar rezistent pe 3 laturi ale sacului GREUTATEA REZISTENTA 180 KG dimensiuni 230/80 cm LA INTERIOR FOLIE IMPERMEABILA manusi - o pereche ambalati individual husa pentru ambalare

Număr anunț
DA27532551
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Odorheiu Secuiesc (CUI 4245259)
Furnizor / câștigător
OVAVINCI S.R.L. (CUI 31886668)
Cod CPV
33940000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.480 RON
Valoare atribuită
7.480 RON
Data publicării
08.03.2021 00:00
Data finalizării
09.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.480 RON

din 7.480 RON estimat