Atribuită Cumpărare directă

REFERAT NR 800 /22.02.2021 ATI I CEARCEAF PAT 250 X 150 CU ELASTIC -100 BUCATI CEARCEAF PLIC BUMBAC ALB 150 X 220 -100 BUCATI

Număr anunț
DA27490669
Autoritate contractantă
Spital Clinic Judetean de Urgenta Arad (CUI 3519879)
Furnizor / câștigător
OVAVINCI S.R.L. (CUI 31886668)
Cod CPV
19231000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.200 RON
Valoare atribuită
8.200 RON
Data publicării
01.03.2021 00:00
Data finalizării
03.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.200 RON

din 8.200 RON estimat