Atribuită
Cumpărare directă
Aceasta achizitie tine loc de COMANDA trimisa prin fax, conf. solicitarilor din Referatul de necesitate aprobat cu nr. 2141/23.03.2021. Achizitia se poate realiza pe baza de document justificativ, respectiv factura, cf. art. 7 din L.98/2016 si art. 43 , alin (2)din HG 395/2016. COMANDA : 350 BUC pt ADULTI ; 50 BUC pt COPII
- Număr anunț
- DA27639198
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN IASI (CUI 7604489)
- Furnizor / câștigător
- NOVOMED INTERNATIONAL SRL (CUI 31266046)
- Cod CPV
- 33157110-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.600 RON
- Valoare atribuită
- 2.600 RON
- Data publicării
- 24.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 24.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.