Atribuită Cumpărare directă

Placa electronica de comanda si incarcare acumulatori masa de operatie Goldberg Set acumulatori masa de operatie Goldberg (1 set a 2 acumulatori) achizitia tine loc de comanda ferma

Număr anunț
DA27615924
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii "Sf. Ioan" Galati (CUI 3346875)
Furnizor / câștigător
NICONSULTING TECHNICS SRL (CUI 18448164)
Cod CPV
30237140-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.465 RON
Valoare atribuită
6.465 RON
Data publicării
19.03.2021 00:00
Data finalizării
22.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.465 RON

din 6.465 RON estimat