Atribuită Cumpărare directă

1.Kit reparatie telecomanda pentru masa de operatie STERIS AMSCO 3085 SP 2.Teava apa cu 2 conectori pentru sterilizatorul Amsco Eagle 3053 CONFORM OFERTA NR.596/09.03.2021 SI 530/26.02.2021

Număr anunț
DA27620709
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN SATU MARE (CUI 3963722)
Furnizor / câștigător
NICONSULTING TECHNICS SRL (CUI 18448164)
Cod CPV
44160000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.540 RON
Valoare atribuită
3.540 RON
Data publicării
22.03.2021 00:00
Data finalizării
22.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.540 RON

din 3.540 RON estimat