Atribuită Cumpărare directă

Noptiera cu masa peste pat - OCB 45 Noptiera metalica cu masa peste pat integrata - Dimensiuni: 45x45x90(h)cm - Suprafata partea de sus: 45 x 35 cm - Platforma si suprafetele raftului din MDF - Masa peste pat: 30 x 60 cm, din MDF - Structura completa din metal - Culoarea dominanta va fi albastru

Număr anunț
DA27634255
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL CAMPULUNG MOLDOVENESC (CUI 4674625)
Furnizor / câștigător
NICONSULTING TECHNICS SRL (CUI 18448164)
Cod CPV
33192000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
33.750 RON
Valoare atribuită
33.750 RON
Data publicării
23.03.2021 00:00
Data finalizării
24.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.750 RON

din 33.750 RON estimat